Polska, półgrosz, 1524

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, półgrosz, 1524

Polska, półgrosz, 1524

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 10-12-2020 20:41:40
314061
Opis: Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - monety litewskie, półgrosz, 1524, Wilno, dwukropki po SIGISMVNDI i LITVANIE
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: rzadszy rocznik, ciemna patyna
Literatura: Ivanauskas 1S308-10 (RR), Kop. 3169 (R2), Tyszkiewicz 2 mk

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 22
Ilość odsłon: 301

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  185 zł
4)  165 zł
5)  135 zł
6)  130 zł
7)  110 zł
8)  90 zł
9)  85 zł
10)  75 zł
11)  60 zł