Węgry, denar

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Węgry, denar

Węgry, denar

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 10-12-2020 20:38:40
314102
Opis: Węgry - Bela II Ślepy (1131–1141), denar, Aw: Krzyż, w każdym kącie półksięzyc i kulka, Rw: Krzyż złożony z klinów, w otoku 4 kliny
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 0.30 g, ciemna patyna
Literatura: Frynas H.11.10, Huszár 100

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 134

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  100 zł
4)  95 zł
5)  48 zł