Rzym prowincjonalny, as

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Rzym prowincjonalny, as

Rzym prowincjonalny, as

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 10-12-2020 20:31:00
314075
Opis: Rzym prowincjonalny - Hiszpania - Colonia Patricia (Kordoba) - Oktawian August 27 pne–14 ne, as, Patricia (Kordoba), Aw: Głowa cesarza w lewo, PERM CAES AVG; Rw: W wieńcu COLONIA PATRICIA
Stan zachowania: IV/V, Fine / Very Good
Dodatkowe informacje: brąz, 25.9 mm, 8.54 g, zielona patyna
Literatura: RPC 129

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 163

1)  155 zł
2)  150 zł