Cesarstwo Rzymskie, denar - naśladownictwo z epoki, III-IV w.

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 10-12-2020 20:29:40
314231
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Naśladownictwa monet rzymskich, denar - naśladownictwo z epoki, III-IV w., Aw: Głowa władcy w prawo, L O V I I I Λ S I I I O ... Rw: Postać stojąca w prawo, trzymająca włócznię i tarczę, legenda
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.2 mm, 2.51 g

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 172

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  140 zł
4)  110 zł