Cesarstwo Rzymskie, denar - naśladownictwo z epoki, III-IV w.

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 10-12-2020 20:29:00
314229
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Naśladownictwa monet rzymskich, denar - naśladownictwo z epoki, III-IV w., Aw: Głowa cesarza w prawo, ...AVG IMP, Rw: Orzeł stojący w prawo, głowa zwrócona w lewo, CONSECRATO
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 16.7 mm, 2.58 g, wysokiej klasy artystycznej nasladownictwo denara rzymskiego

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 255

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  480 zł
4)  270 zł
5)  230 zł
6)  100 zł