Cesarstwo Rzymskie, sestercja, 246

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 10-12-2020 20:23:40
313387
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Filip II (247–249), sestercja, 246, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w wieńcu laurowym w prawo, IMP M IVL PHILLIPVS AVG, Rw: Felicitas stojąca w lewo, trzymająca długi kaduceusz oraz róg obfitości, po obu stronach S - C, w otoku P M TR P III COS P P
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 30.3 mm,19.86 g, stara, jasno-zielona patyna
Literatura: RIC 149a (ale COS a nie jak błędnie podaje RIC COS II)

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 131

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  200 zł
4)  150 zł
5)  80 zł