Cesarstwo Rzymskie, denar, 112-114

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 10-12-2020 20:16:00
314225
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Trajan (98–117), denar, 112-114, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w wieńcu laurowym w prawo, IMP TRAIANO AVG GER DAC P M TR P COS VI P P, Rw: Mars kroczący w prawo, niosący włócznie i trofeum, S P Q R OPTIMO PRINCIPI
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 3.06 g, na awersie spuchnięty krążek, ciemna patyna
Literatura: RIC 269, C. 372

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 227

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  180 zł
4)  150 zł
5)  140 zł
6)  120 zł
7)  60 zł