Republika Rzymska, denar, 91 pne

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 10-12-2020 20:14:00
313450
Opis: Republika Rzymska - D. Silanus L. f. 91 pne, denar, 91 pne, Rzym, Aw: Głowa Romy w hełmie w prawo, za nią litera R, Rw: Wiktoria w bidze w prawo, u góry XXI, w odcinku D SILANVS [L F / ROMA]
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.32 g, patyna, miejscowy blask menniczy
Literatura: Crawford 337/3, Albert 1161

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 197

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  200 zł
4)  180 zł
5)  170 zł
6)  160 zł
7)  150 zł