Grecja i posthellenistyczne, brąz

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 10-12-2020 20:09:40
313440
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Macedonia - Antigonos Gonatas 277–239 pne, brąz, Pella lub Amphipolis, Aw: Atena w hełmie korynckim w prawo, Rw: Pan wspinający się na trofeum, dookoła monogramy
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 19.9 mm, 7.61 gpatyna
Literatura: SNG Cop. 1205-1206 var.

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 160

1)  70 zł
2)  70 zł
3)  60 zł
4)  42 zł
5)  28 zł
6)  24 zł