Grecja i posthellenistyczne, brąz, po 359 pne

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 10-12-2020 20:08:40
313417
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Macedonia - Filip II 359–336 pne i następcy, brąz, po 359 pne, Aw: Głowa Filipa w prawo, Rw: Jeździec w lewo, powyżej ΦΙΛΙΠΠ[ΟΥ], poniżej łuk, za koniem monogram AV
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 17.6 mm, 5.30 g, zielona patyna
Literatura: SNG Cop. 597

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 120

1)  60 zł
2)  60 zł
3)  46 zł
4)  34 zł
5)  30 zł