Grecja i posthellenistyczne, tetrobol, III/II w. pne

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 10-12-2020 20:06:20
314084
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Eubea - Histiaia, tetrobol, III/II w. pne, Aw: Głowa nimfy w diademie w prawo, Rw: Nimfa siedząca na galerze w prawo, ΑΙΕΩΝ, na dole trójząb
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 14.6 mm, 2.37 g, uszkodzenie stempla awersu
Literatura: SNG Cop. 527

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 283

1)  560 zł
2)  540 zł
3)  500 zł
4)  260 zł
5)  240 zł
6)  200 zł
7)  150 zł