Bojowie, obol, ok. II w. pne

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Bojowie, obol, ok. II w. pne

Bojowie, obol, ok. II w. pne

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 10-12-2020 20:04:20
314293
Opis: Bojowie, obol, ok. II w. pne, Aw: Stylizowana głowa Apollo w prawo, Rw: Atena Alkis w lewo, z tarczą i włócznią
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 11.3 mm, 1.08 g, rzadkie
Literatura: Kostur-Gášpár 78

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 492

1)  1 050 zł
2)  1 000 zł
3)  580 zł
4)  310 zł
5)  300 zł