Celtowie Wschodni, didrachma typu Sattelkopfpferd lub Varteju-Bucuresti, przełom II/I w. pne

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 10-12-2020 20:04:00
314289
Opis: Celtowie Wschodni - Geto-Dakowie, didrachma typu Sattelkopfpferd lub Varteju-Bucuresti, przełom II/I w. pne, Aw: Stylizowana głowa Zeusa w prawo, Rw: Stylizowany jeździec na koniu w lewo
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 24.9 mm, 5.96 g, kształt miseczkowaty, rzadki typ
Literatura: Slg Lanz 648, Göbl, OTA tabl. 26, 300/14, LT 9883

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 331

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  450 zł
4)  270 zł