wydawnictwa polskie, Hutten-Czapski - Catalogue de la Collection des Medailles et Monnaies Polo..

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 10-12-2020 20:02:20
92079
Opis: wydawnictwa polskie, Hutten-Czapski - Catalogue de la Collection des Medailles et Monnaies Polonaises, tomy 1-5 /reprint/
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 2272 str., 29 tablic, przedruk wydania z lat 1871–1916, oprawa kartonowa

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 200

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  125 zł
4)  120 zł