wydawnictwa polskie, Dunin-Wilczyński Zbigniew – Ryngraf Polski. Rzecz o Historii i Tradycji, W..

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 10-12-2020 20:02:00
314295
Opis: wydawnictwa polskie, Dunin-Wilczyński Zbigniew – Ryngraf Polski. Rzecz o Historii i Tradycji, Warszawa 2015
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 320 stron formatu A4, oprawa twarda, bogato ilustrowane opracowanie historii ryngrafu od ich początków po czasy współczesne

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 121

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  120 zł