Zakończenie: 05-11-2020 20:00 ÷ 22:39
Cesarstwo Rzymskie, denar, 178-182
311816
Aw: Popiersie cesarzowej w prawo, CRISPINA AVGVSTA; Rw: W... | III/III- |
220 zł szac. 100 zł 202 wyświetleń |
10 | zakończona | |
Francja, grosz typu Blanc dit Guenar, 1390-1419
311698
Aw: Tarcza na której trzy lilie, wokoło napis + KAROLVS F... | III/III+ |
220 zł szac. 200 zł 255 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, ort, 1621
311714
końcówka napisu PRV M (VS w ligaturze) | III+ |
220 zł szac. 120 zł 203 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Polska, asygnata na 6 groszy z okresu Księstwa Warszawskiego
311410
bez oznaczenia numeracji, dwie pieczęcie - kontrolna FAR ... | II+ |
240 zł szac. 300 zł 172 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, asygnata na 1 złoty z okresu Księstwa Warszawskiego
311411
bez oznaczenia numeracji, dwie pieczęcie - kontrolna FAR ... | II |
240 zł szac. 300 zł 185 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, denar, 211
311830
Aw: Głowa cesarza w wieńcu laurowym w prawo, ANTONINVS PI... | II |
240 zł szac. 175 zł 285 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, denar, 201-206
311828
Aw: Popiersie cesarza w wieńcu laurowym w prawo, ANTONINV... | III+/II- |
240 zł szac. 125 zł 243 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Rzeczpospolita Polska (1918–1939), zestaw 2 obligacji, 2.01.1934
312094
1 x obligacja 6% na 50 złotych w złocie (wraz z 10 kupona... | I-/II+ |
250 zł szac. 40 zł 687 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, dyplom pamiątkowy, 1935
311600
W ozdobnej kompozycji PAMIĄTKA BUDOWY • KOPCA / JÓZEFA / ... | III+ |
250 zł szac. 100 zł 252 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, asygnata na 7 i 1/2 grosza z okresu Księstwa Warszawskiego
311409
250 zł szac. 300 zł 295 wyświetleń |
3 | zakończona |