Zakończenie: 05-11-2020 20:00 ÷ 22:39
Pomorze, półtorak (Reichsgroschen), 1618
312122
| III |
75 zł szac. 70 zł 158 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1988 S
310825
Igrzyska XXIV Olimpiady - Seul 1988 | I |
75 zł szac. 100 zł 60 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1991 P
310826
38. rocznica wojny w Korei | I |
75 zł szac. 100 zł 156 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Włochy, medal pamiątkowy
311638
Aw: Rycerz na koniu, w lewo, z prawej na dole sygnatura L... | II/II- |
75 zł szac. 100 zł 117 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, wpinka patriotyczna
311623
Krzyż, przy którym serce i kotwica, odznaka jednoczęściow... | II |
75 zł szac. 40 zł 242 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal pamiątkowy, 1977
311652
Aw: Głowa Henryka Brodatego na wprost, obok tarcza, HENRI... | I/I- |
75 zł szac. 50 zł 107 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, brąz, 310-303 pne
311855
Aw: Głowa brodatego Pana w prawo, Rw: Gryfon w lewo, pod ... | III |
80 zł szac. 100 zł 239 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 240
311846
w: Popiersie cesarza w koronie radialnej w prawo, IMP GOR... | III |
80 zł szac. 100 zł 77 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.
310769
Aw: Krzyż grecki w obwódce z kulek, legenda, Rw: Krzyż ka... | III |
80 zł szac. 40 zł 156 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, szóstak, 1627
312067
| III+ |
80 zł szac. 50 zł 138 wyświetleń |
5 | zakończona |