Polska, medal - 150. rocznica urodzin Emeryka Hutten Czapskiego, 1978

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 05-11-2020 22:35:40
311725
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), medal - 150. rocznica urodzin Emeryka Hutten Czapskiego, 1978, projektu Jerzego Jarnuszkiewicza; Aw: Popiersie lekko zwrócone w prawo, po bokach herb Leliwa i napis EMERYK HUTTEN CZAPSKI UR. 5 XI 1828 ZM. 23 VIII 1896, Rw: Napisy poziomo TEMU KTÓRY PAMIĄTKI OJCZYSTE OCALIŁ..., u dołu dwie monety
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 69.9 mm, 152.14 g, nakład 40 sztuk, wybity na źle walcowanym krążku, punca na obrzeżu
Literatura: Paszkowycz 46/78, MMP 530

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 170

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  460 zł
4)  410 zł
5)  400 zł
6)  370 zł
7)  330 zł
8)  310 zł