Polska, krzyż harcerski, 1946–1947

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 05-11-2020 22:30:40
311625
Opis: Polska - Polska powojenna (1944–1952), krzyż harcerski, 1946–1947, na stronie głównej nałożona złocona (?) lilijka, seria XXV, numeracja 629, krzyż dwuczęściowy, bity z kontrą, mocowanie na słupek, nakrętka sygnowana CDH - 1946/7
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz srebrzony i oksydowany, lilijka złota, 26.4 x 26.3 mm, 9.15 g
Literatura: Sikorski fot. 47

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 439

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  110 zł
4)  75 zł
5)  65 zł
6)  55 zł
7)  34 zł
8)  30 zł