Polska, medal wybity na 900. Rocznicę Koronacji Bolesława Chrobrego, 1924

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 05-11-2020 22:29:00
311733
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), medal wybity na 900. Rocznicę Koronacji Bolesława Chrobrego, 1924, Warszawa, medal projektu Jana Wysockiego; Aw: Popiersie w prawo, na odcięciu ramienia sygnatura J. Wysocki, BOLESŁAW CHROBRY KRÓL POLSKI; Rw: Polonia stojąca na tle panoramy Gniezna, w polu dwie tarcze herbowe, poniżej Orzeł Piastowski i daty 1024 - 1924, w otoku napis W 900•ROCZNICĘ KORONACJI W GNIEŹNIE
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 37.1 mm, 24.36 g
Literatura: Strzałkowski 514

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 165

1)  90 zł
2)  90 zł
3)  70 zł
4)  65 zł