Polska, Roman Dmowski, 1919

Polska, Roman Dmowski, 1919

Polska, Roman Dmowski, 1919

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 05-11-2020 22:28:40
311630
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Roman Dmowski, 1919, Aw: Popiersie w lewo, na odcięciu sygnatura CM 1919, ROMAN DMOWSKI, Rw: W ornamencie geometrycznym ZASŁUŻONEMU / OJCZYŹNIE, medal projektu Czesława Makowskiego
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 49.9 mm, 44.01 g, rzadki i ładny
Literatura: Strzałkowski 453 (RR)

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 146

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  220 zł
4)  180 zł
5)  130 zł
6)  120 zł