Polska, 125-lecie Konstytucji 3 Maja, 1916

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 05-11-2020 22:28:00
311636
Opis: Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), 125-lecie Konstytucji 3 Maja, 1916, Aw: Tarcza herbowa Królestwa Polskiego, w otoku napis WARSZAWA 1916 ROKU, Rw: W wieńcu laurowo-dębowym napis NA PAMIĄTKE WIEKOPOMNEJ UCHWAŁY KONSTYTUCYI 3-GO MAJA 1791 R., niżej W. T. NUM, medal wybity z inicjatywy Warszawskiego Towarzystwa Numizmatycznego
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 28.6 mm, 8.22 g
Literatura: Strzałkowski 340

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 256

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  130 zł
4)  115 zł
5)  110 zł
6)  110 zł
7)  60 zł