Węgry, medal nagrodowy Wystawy Przemysłowej, 1914

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 05-11-2020 22:25:40
311965
Opis: Węgry, medal nagrodowy Wystawy Przemysłowej, 1914, Budapeszt, Aw: Anioł z trąbą, na dole putta, z boku symbole przemysłu, na dole sygnatura A. SCHAPFF, Rw: Wieniec, w którym wygraweroswane Bogdan Andras / munkasnak / Budapesten / 1914, na dole KNOPPES STEINER BUDAPESTEN, AZ ORSZÁGOS IPAREGYESÜLETTOL
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 54.6 mm, 46.03 g, niewielkie uszkodzenia obrzeża

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 140

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  75 zł