Watykan, medal patriotyczny, 1900

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 05-11-2020 22:25:20
311637
Opis: Watykan - Leon XIII (1878–1903), medal patriotyczny, 1900, Mediolan, Aw: Popiersie papieża Leona XIII, LEONI P P XIII EXIMIO CULTUS SS CORDIS JESU PROMOTORI, Rw: Krwawiące serce Jezusa opasane koroną cierniowa, nad nim krzyż, poniżej herby Polski, Litwy i Rusi, w otoku POLONIA SEMPER FIDELIS - AN XRIST - MDCCCC
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: braz, 47.5 mm, 39.77 g, patyna
Literatura: Chomyn 343

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 109

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  120 zł
4)  100 zł
5)  90 zł
6)  80 zł
7)  75 zł