Pomorze, półtorak (Reichsgroschen), 1615

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 05-11-2020 21:55:40
312121
Opis: Pomorze - Księstwo szczecińskie - Filip II (1606–1618), półtorak (Reichsgroschen), 1615, Szczecin
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładnie zachowany, patyna
Literatura: Olding 55, Hildisch 63, Slg Hahn 1111

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 144

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  125 zł
4)  100 zł
5)  95 zł
6)  90 zł
7)  85 zł
8)  75 zł