Polska, 2 złote, 1831 KG

Polska, 2 złote, 1831 KG

Polska, 2 złote, 1831 KG

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 05-11-2020 21:45:20
312211
Opis: Polska - Powstanie Listopadowe (1830–1831), 2 złote, 1831 KG, Warszawa, odmiana z kropką po POL i Pogonią z pochwą na miecz
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Bitkin 4, H-Cz. 3661, Kop. 2748 (R1), Plage 273, Berezowski 2.50 zł

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 492

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  440 zł
4)  430 zł
5)  420 zł
6)  330 zł
7)  320 zł
8)  300 zł
9)  280 zł
10)  260 zł
11)  250 zł
12)  210 zł
13)  200 zł
14)  185 zł
15)  180 zł