Polska, szeląg miedziany (boratynka), 1666

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 05-11-2020 21:41:20
312014
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - monety litewskie, szeląg miedziany (boratynka), 1666, Kowno, odmiana z literami GFH i głową jelenia pod Pogonią
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, piękny
Literatura: Wolski LK66.A, Kop. 3604 (R)

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 768

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  135 zł
4)  130 zł
5)  125 zł
6)  100 zł
7)  95 zł
8)  80 zł
9)  80 zł
10)  70 zł
11)  65 zł
12)  60 zł