Polska, tymf (złotówka), 1663

Polska, tymf (złotówka), 1663

Polska, tymf (złotówka), 1663

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 05-11-2020 21:38:40
312116
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - monety koronne, tymf (złotówka), 1663, Bydgoszcz, korona bydgoska z dużym kwiatem nad monogramem i tarczą
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 1780

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 207

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  115 zł
4)  105 zł
5)  100 zł
6)  90 zł
7)  85 zł
8)  75 zł