Polska, półgrosz litewski, 1549

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 05-11-2020 21:18:00
311710
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - monety litewskie, półgrosz litewski, 1549, Wilno, końcówki napisów LI / LITVA
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, bardzo ładny
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 4SA40-12, Kop. 3241

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 278

1)  180 zł
2)  180 zł
3)  170 zł
4)  100 zł
5)  85 zł
6)  65 zł
7)  55 zł
8)  50 zł
9)  48 zł