Cesarstwo Rzymskie, follis, 334–335

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 05-11-2020 21:06:00
311943
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstancjusz II 324–361 - jako cezar 316–337, follis, 334–335, Nicomedia, Aw: Popiersie władcy w lewo, w wieńcu laurowym na głowie, FL CONSTANS NOB CAES, Rw: Dwóch wojowników stojących na przeciw sobie, trzymających włócznię i tarczę, pomiędzy nimi dwa sztandary, wokoło legenda GLORIA EXERCITVS ,w odcinku SMNE
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 18.0 mm, 2.17 g, ciemna patyna, rzadki
Literatura: RIC 202 (R4)

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 137

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  36 zł