Cesarstwo Rzymskie, follis, 313–315
Zakończenie: 05-11-2020 21:04:00
311928
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Licyniusz I 308–324, follis, 313–315, Cyzicus, Aw: Popiersie cesarza w prawo i napis IMP C VAL LICIN LICINIVS PF AVG, Rw: Jowisz stojący w lewo, trzymający Wiktorię na globie, w drugiej dłoni berło, u stóp z lewej orzeł z wieńcem w dziobie, z prawej litera B, IOVI CONSERVATORI, w odcinku SMK |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 23.0 mm, 2.38 g, ciemna patyna |
Literatura: | RIC 4 (R2) |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 68