Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 243-244
Zakończenie: 05-11-2020 20:57:40
311847
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Gordian III 238–244, antoninian, 243-244, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w koronie radialnej w prawo, IMP GORDIANVS PIVS FEL AVG, Rw: Fortuna siedząca na tronie w lewo, trzymająca ster i róg obfitości, niżej koło, FORT REDVX |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 4.29 g, mennicze pęknięcia krążka, patyna |
Literatura: | RIC 144, C. 98 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 85