Cesarstwo Rzymskie, denar, 202-210

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 05-11-2020 20:51:40
311838
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Septymiusz Sewer 193–211, denar, 202-210, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w prawo, SEVERVS PIVS AVG, Rw: Cesarz trzymający włócznię siedzący na koniu kroczącym w lewo, ADVENTVS AVGVSTI
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 2.44 g, rzadki, mennicze pęknięcia krążka, podwójnie wybity, patyna
Literatura: RIC 249 (R), C. 15

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 69

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  100 zł