Grecja i posthellenistyczne, drachma, ok. II w. pne

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 05-11-2020 20:44:00
311850
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Iliria - Dyrrhachium, drachma, ok. II w. pne, Aw: Krowa z cielakiem ssącym mleko, Rw: Stylizowane podwójne gwiazdy w kwadracie, Δ... / ... / NY / ΣΙΟΥ
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.0 mm, 3.10 g, niecentrycznie wybity

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 220

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  75 zł
4)  48 zł