Grecja i posthellenistyczne, drachma, IV w. pne

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 05-11-2020 20:42:00
311848
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Istria, drachma, IV w. pne, Aw: Głowy dwóch mężczyzn na wprost, odwrócone względem siebie; Rw: Orzeł lecący w lewo chwytający szponami delfina, u góry ΙΣΤΡΙΗ, poniżej A
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.1 mm, 4.39 g
Literatura: SNG Cop. 193

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 207

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  420 zł
4)  310 zł
5)  300 zł
6)  280 zł
7)  260 zł
8)  240 zł