Polska, nalepka okienna, 1916

Polska, nalepka okienna, 1916

Polska, nalepka okienna, 1916

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 05-11-2020 20:03:40
311599
Opis: Polska - Polska pod zaborami, nalepka okienna, 1916, Warszawa, Orzeł, nad nim 1791 - 1916, pod nim KONSTYTUCJA 3 MAJA, na dole 20 - Gr., na dolnym marginesie Lit. W. GŁÓWCZEWSKI WARSZAWA
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bibuła, 144 x 190 mm, w narożniku ślady po przyklejeniu, ładnie zachowana

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 292

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  115 zł
4)  95 zł
5)  65 zł
6)  24 zł