Polska, Józef Igancy Kraszewski, 1880

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 470 zł
Aukcja zakończyła się 22-10-2020 22:40:00
310547
Opis: Polska - XIX w., Józef Igancy Kraszewski, 1880, plakieta z fabryki Henneberga; Aw: Głowa zwrócona w lewo, wokoło napis JÓZEF IGNACY KRASZEWSKI TOW.Z.S.P.w KRÓL. POLSK.CZŁONKOM SWOIM ZA 1880 R, na ramieniu sygnowane - projekt A. PRUSZYNSKIEGO, wykonanie - FR. WITKOWSKI, Rw: Negatyw awersu
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 260 mm, 346.7 g, z uszkiem

Cena końcowa: 470 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 221

1)  470 zł
2)  460 zł
3)  400 zł
4)  230 zł
5)  200 zł
6)  180 zł