Niemcy, medal na pamiątkę ślubu księcia Fryderyka III z Marią Elżbietą, 1630

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 22-10-2020 22:37:00
311079
Opis: Niemcy - Schleswig-Holstein, medal na pamiątkę ślubu księcia Fryderyka III z Marią Elżbietą, 1630, niesygnowany medal autorstwa Sebastiana Dadlera, Aw: Para małżeńska ściskające sobie dłonie, nad dłońmi płonące serce, niżej ołtarz z tacą, DAS HERTZ IN LIEB ENTZVND DVRCH GOTT SEGEN GEWINT / DAS ES IHM SELBST ZVR EHR ZVNEHM VND WACHSE SEHR, Rw: W ozdobnym kartuszu tarcze herbowe pary małżeńskiej, pod tarczami 1630, DIE NESSEL VND DIE RAVTE WERDEN ALHIER VERTRAWTE / GOTT LAS HOLSTEIN VND SACHSEN ZVSAMEN WOHL AVFWACHSEN
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 52.3 mm, 35.68 g, cyzelowane tło, urwane uszko
Literatura: Maué 21, Więcek 62

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 346

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  520 zł
4)  500 zł
5)  400 zł
6)  330 zł
7)  300 zł
8)  260 zł
9)  250 zł