Węgry, 5 pengö, 1938 BP

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Węgry, 5 pengö, 1938 BP

Węgry, 5 pengö, 1938 BP

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 22-10-2020 22:36:40
310903
Opis: Węgry - Miklos Horthy - regent (1920–1944), 5 pengö, 1938 BP, Budapeszt, 900. rocznica śmierci Stefana I, sygnowanie BERAN L na rękawie
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 640, minimalne uszkodzenie na awersie, ale pięknie zachowana moneta
Literatura: Huszár 2260, KM 516

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 169

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  130 zł
4)  105 zł
5)  100 zł
6)  95 zł