Niemcy, 5 milionów marek, 1923

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 22-10-2020 22:25:20
310905
Opis: Niemcy - Prowincja Westfalia, 5 milionów marek, 1923
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedź złocona, 44.5 mm, pięknie zachowane
Literatura: Jaeger N22

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 600

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  300 zł
4)  290 zł