Niderlandy, 6 stuivers, 1677

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Niderlandy, 6 stuivers, 1677

Niderlandy, 6 stuivers, 1677

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 22-10-2020 22:22:00
310927
Opis: Niderlandy - Fryzja Zachodnia, 6 stuivers, 1677, Aw: Okręt żaglowy i napis w otoku, Rw: Ukoronowana tarcza herbowa i napis w otoku
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Purmer Wf81, Verk. 72.4

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 319

1)  240 zł
2)  240 zł
3)  220 zł
4)  200 zł
5)  180 zł
6)  150 zł
7)  120 zł
8)  115 zł
9)  110 zł
10)  105 zł
11)  95 zł
12)  85 zł