Austria, 1/6 talara, 1627

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Austria, 1/6 talara, 1627

Austria, 1/6 talara, 1627

Cena wylicytowana: 440 zł
Aukcja zakończyła się 22-10-2020 22:20:40
311154
Opis: Austria - Salzburg - arcybiskupstwo - Paris graf Lodron (1619–1653), 1/6 talara, 1627, Salzburg
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładny
Literatura: Probszt 1278, Zöttl 1572

Cena końcowa: 440 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 165

1)  440 zł
2)  430 zł