Śląsk, 3 krajcary, 1617

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Śląsk, 3 krajcary, 1617

Śląsk, 3 krajcary, 1617

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 22-10-2020 22:17:40
311202
Opis: Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Jan Krystian Brzeski i Jerzy Rudolf Legnicki (1602–1621), 3 krajcary, 1617, Złoty Stok, monogram HR w otoku na rewersie, cyfry daty szeroko rozstawione
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: F.u.S. 1514, E.-M. 49

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 174

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  80 zł
4)  60 zł
5)  55 zł
6)  48 zł