Polska, 2 fenigi, 1937

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 2 fenigi, 1937

Polska, 2 fenigi, 1937

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 22-10-2020 22:10:40
311032
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk (1920–1939), 2 fenigi, 1937, Berlin
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 24, Jaeger D.3, CNG 509.III, Parchimowicz 54c

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 99

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  80 zł
4)  70 zł
5)  60 zł