Polska, 1/2 guldena, 1927

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 1/2 guldena, 1927

Polska, 1/2 guldena, 1927

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 22-10-2020 22:08:00
311035
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk (1920–1939), 1/2 guldena, 1927, Berlin, Koga
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: czyszczone, patyna
Literatura: AKS 16, Jaeger D.6, CNG 514.II, Parchimowicz 59b

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 152

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  200 zł
4)  185 zł
5)  180 zł
6)  165 zł
7)  160 zł
8)  135 zł
9)  110 zł
10)  105 zł
11)  100 zł
12)  95 zł
13)  90 zł