Polska, 2 guldeny, 1923

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 2 guldeny, 1923

Polska, 2 guldeny, 1923

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 22-10-2020 22:07:20
311146
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk (1920–1939), 2 guldeny, 1923, Utrecht, Koga
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, czyszczony
Literatura: AKS 12, Jaeger D.8, CNG 518, Parchimowicz 63a

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 261

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  420 zł
4)  400 zł
5)  330 zł
6)  320 zł
7)  310 zł
8)  270 zł
9)  250 zł
10)  250 zł
11)  200 zł
12)  195 zł
13)  185 zł
14)  180 zł