Polska, 2 grosze, 1925

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 2 grosze, 1925

Polska, 2 grosze, 1925

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 22-10-2020 22:00:20
311012
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 2 grosze, 1925, Warszawa
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 102b

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 161

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  115 zł
4)  110 zł
5)  90 zł
6)  80 zł
7)  65 zł
8)  55 zł
9)  50 zł
10)  48 zł