Polska, 5 złotych, 1930

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 5 złotych, 1930

Polska, 5 złotych, 1930

Cena wylicytowana: 660 zł
Aukcja zakończyła się 22-10-2020 21:55:00
310897
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 5 złotych, 1930, Warszawa, sztandar - 100-lecie Powstania Listopadowego
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: patyna, uszkodzenie obrzeża awersu
Literatura: Parchimowicz 115a

Cena końcowa: 660 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 218

1)  660 zł
2)  640 zł
3)  620 zł
4)  500 zł
5)  460 zł
6)  440 zł
7)  420 zł
8)  400 zł
9)  250 zł
10)  240 zł