Polska, 3 grosze, 1812 IB

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 3 grosze, 1812 IB

Polska, 3 grosze, 1812 IB

Cena wylicytowana: 820 zł
Aukcja zakończyła się 22-10-2020 21:47:40
311044
Opis: Polska - Księstwo Warszawskie (1807–1815) - Fryderyk August I (1806–1827), 3 grosze, 1812 IB, Warszawa, gałązki wieńca skierowane do dołu
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: wyraźny i bardzo ładnie zachowany, patyna
Literatura: Iger KW.12.1.a, Kahnt FA3 1278, Plage 89

Cena końcowa: 820 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 444

1)  820 zł
2)  800 zł
3)  600 zł
4)  520 zł
5)  480 zł
6)  420 zł
7)  400 zł
8)  250 zł
9)  230 zł
10)  210 zł
11)  155 zł
12)  145 zł
13)  140 zł
14)  135 zł
15)  130 zł
16)  125 zł
17)  120 zł