Polska, 1 grosz, 1816 A

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 1 grosz, 1816 A

Polska, 1 grosz, 1816 A

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 22-10-2020 21:47:00
311206
Opis: Polska - Zabór pruski - Wielkie Księstwo Poznańskie - Fryderyk Wilhelm III (1797–1840), 1 grosz, 1816 A, Berlin, kropki po GR i HERZ
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Henckel 4045, Plage 53, Slg. Marienburg 4944, Schrötter 266, Olding 156

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 113

1)  60 zł